آموزش و پرورش به یک "ستاره شمالی" جدید احتیاج دارد ، مدرسه ای که متمرکز بر ایجاد مدارس کلاس جهانی باشد که در آن دانش آموزان دارای نمایندگی هستند و معلمان نیز قادر به کارآفرینی در کلاس هستند. این مجموعه فیلم آموزشی ها را تماشا کنید تا بفهمید مکتب "آماده آینده" چیست.

یادداشت سردبیر: جیمز سندرز مدیر نوآوری EdTechTeam و کارآفرینی در اقامت در مدارس منطقه خلیج KIPP است. قبل از پیوستن به EdTechTeam ، جیمز یکی از اعضای نوآوری ریاست جمهوری کاخ سفید بود و بر نوآوری مدارس KIPP در منطقه خلیج نظارت داشت. در ماه آگوست ، جیمز به وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده در راه اندازی تعهد مدارس آینده آماده کمک کرد و از رهبران مناطق مدارس در سراسر کشور خواست که به داشتن مدارس آماده برای آینده متعهد شوند.

آموزش و پرورش به یک "ستاره شمالی" جدید احتیاج دارد ، مدرسه ای که متمرکز بر ایجاد مدارس کلاس جهانی باشد که در آن دانش آموزان دارای نمایندگی هستند و معلمان نیز قادر به کارآفرینی در کلاس هستند. فضاهای یادگیری ما باید الهام بخش باشند و رهبران مدارس باید جرات داشته باشند که به عنوان بخشی از روند نوآوری ، ریسک های هوشمندانه را بپذیرند.

من معتقدم که بحث های فعلی پیرامون تست ، استانداردها ، اتحادیه ها ، منشورها ، انتخاب و دوره تصدی ، آموزش و یادگیری را تضعیف می کند. فیلم آموزشی های موجود در این لیست پخش نشان دهنده طرز فکر و نوع آموزش و یادگیری است که به اعتقاد من دانشجویان ما سزاوار آن هستند. در این لیست دو فیلم آموزشی پیدا خواهید کرد که نمایانگر هر یک از زمینه های زیر هستند ، که هسته اصلی آنچه که به نظر من آماده بودن برای آینده است را تشکیل می دهند: رهبری شجاع ، معلمان توانمند ، آژانس دانشجویی و فضاهای الهام بخش. آموزش تدریس در یک محیط یادگیری ترکیبی

لیست پخش ویدئو: جهان به مدارس آماده آینده نیاز دارد
دام هیولای Audri's Rube Goldberg (4:07)
چگونه ما به عنوان مربیان فرصت ها و اختیاراتی برای مقابله با مشکلات دشوار در اختیار دانشجویان قرار می دهیم؟ به دانش آموزان باید مسائلی داده شود که پاسخهای واضح و مشخصی ندارند (مانند زندگی واقعی!) و آنها را مجبور به طراحی راه حلهای خلاقانه برای حل آنها کرد.

Caine's Arcade (10:58)
وقتی پروژه بعدی خود را به دانشجویان اختصاص می دهید ، سعی کنید از ارائه یک مثال یا هدف ثابت استفاده کنید. در عوض ، کاری را که پاتریک گرین ، مربی مشهور جهان انجام می دهد ، انجام دهید و به آنها شانه ای شانه بدهید. پروژه هایی را طراحی کنید که دانشجویان بتوانند شما را غافلگیر کنند. این ویدئو کمی طولانی است ، اما نوع خلاقیتی را که ما سعی داریم آن را آزاد کنیم ضبط می کند!

رمزی مسلمان: 3 قانون برای جرقه زدن یادگیری (6:29)
وقتی به دنبال الهام می گردم ، به برخی از معلمان مورد علاقه خود مراجعه می کنم. رمزی تجسم یک معلم توانمند است! او از طریق ادغام متفکرانه فناوری و روشهای مبتکرانه ایجاد جرقه خلاقیت ، در تعریف آموزش در کلاس انقلابی ایجاد کرده است.

Esther Wojcicki - رومه نگاری واقعاً فکر می کند 101 (3:06)
Esther Wojcicki ، بنیانگذار دپارتمان رومه نگاری دبیرستان پالو آلتو ، یکی از افرادی است که در دنیا بیشتر به دنبال او هستم. علاوه بر تدریس ، Wojcicki به شدت در توسعه Google Apps for Education تأثیر داشت (بله ، واقعاً!). در اینجا او در مورد اهمیت آموزش رسانه صحبت می کند.

Moonshot Thinking (3:45)
نمی توان دانست که دانش آموزان ما پس از ترک کلاسهای ما چه نوع محیط و محل کار را به ارث می برند. رهبران مدارس باید خطرهای هوشمندانه را بپذیرند و دائما به دنبال راه حل های بهتر برای مشکلات موجود باشند. این ویدئو "تفکر مهتاب" نکات بسیار خوبی برای یک تفکر آینده نگر ارائه می دهد.

آینده یادگیری | مستند کوتاه (12:50)
اگرچه کمی طولانی است ، اما این مینی مستند شما را به فکر این می اندازد که مدارس آینده چگونه هستند. اگر ما می خواهیم از الگوی منسوخ شده ای که در حال حاضر آموزش و یادگیری را تضعیف می کند ، خارج شویم ، پس باید در همه چیز تجدید نظر کنیم. چه موافق باشید و چه مخالف ، مهم است که بدانید دیگران چگونه به این مسئله نزدیک می شوند. فیلم آموزش ترکیبی: جمع آوری منابع

Full S [T] EAM Ahead - How Technology Rocks Classroom (2:)
این ویدئو یکی از نامزدهای نهایی جشنواره فیلم آموزشی دانشجویی کاخ سفید بود. در آن ، یک معلم با فراهم آوردن فرصت های یادگیری با انجام دادن به دانش آموزان ، یک فضای یادگیری الهام بخش ایجاد می کند. دانش آموزان فرضیه ها را طراحی و آزمایش می کنند و یاد می گیرند چگونه مخترع و مهندس شوند.

کلاس واگردانی (2:14)
هنگامی که معلمان پیشگام آرون سامس و جاناتان برگمن می خواستند یک محیط یادگیری ایجاد کنند که در آن دانش آموزان بیش از آنکه فقط آن را مصرف کنند ، از یادگیری استفاده می کردند ، ایده "کلاس درهم" را ابداع کردند. گرچه این ایده امروزه در مکالمات نوآوری مدارس فراگیر است ، اما برای آنها این سرزمین کاملاً ثبت نشده بود.

منابع بیشتر در مورد مدارس آماده آینده
ما به عنوان مربیان و کارآفرینان در روزهای باورنکردنی زندگی می کنیم. به هر آنچه علاقه دارید ، از تعقیب آن نترسید و وقتی همه چیز طبق برنامه پیش نمی رود ، راه حل های خود را تکرار کنید و دوباره امتحان کنید. برای هر پروژه و ابتکاری که من موفقیت آمیز دیده ام ، تعداد انگشت شماری از تلاش های ناموفق پیش روی آن وجود دارد. هر روز از خواب بیدار شوید و س theالات "چرا این کار را انجام می دهیم" و "چگونه می توانیم بهتر انجام دهیم؟" چه رویکرد جدیدی برای آموزش و یادگیری ایجاد خواهید کرد؟  فیلم های آموزشی چقدر باید طول بکشد؟

ابزارهای زیر می توانند به شما کمک کنند تا در مورد چگونگی آماده بودن برای آینده فکر کنید:

TED ED کانال مورد علاقه من در YouTube است. آنها مربیان شگفت انگیز را با انیماتورهای کلاس جهانی جفت می کنند تا فیلم آموزشی های آموزشی خیره کننده از نظر بصری ایجاد کنند.
Zaption یک ابزار ویدیویی خارق العاده است که توسط مربی سابق کریس والش ایجاد شده است. این برنامه به شما امکان می دهد تا درس های ویدئویی تعاملی ایجاد کنید.
ShowYou یک ابزار و برنامه تلفن همراه است که به شما امکان می دهد فیلم آموزشی های عالی را کشف کنید و فیلم آموزشی های شگفت انگیز PLN خود را که در Twitter و Facebook به اشتراک می گذارد مرور کنید.
بچه ها باید ببینند این وب سایتی است که مادر و فرزندانش فیلم آموزشی های عالی آنلاین را که شما و دانش آموزانتان باید ببینید برجسته می کنند.
هشتگ #gafesummit مکانی عالی برای پیگیری مکالمه معلمان و کشف منابع شگفت انگیز به اشتراک گذاشته شده توسط افراد شرکت کننده در اجلاس های Google Apps for Education است که توسط EdTechTeam در سراسر جهان تولید می شود.

خلاصه تحقیق: یادگیری آنلاین با فیلم آموزشی

آموزش آنلاین در کلاس سنتی توسط کلیپ های آموزشی

جشنواره فیلم 5 دقیقه ای فیلم آموزشی: مدارس آماده آینده

، ,های ,مدارس ,یک ,یادگیری ,آموزشی ,فیلم آموزشی ,آموزش و ,است که ,دانش آموزان ,می کند ,مدارس آماده آینده ,دارای نمایندگی هستند ,آموزان دارای نمایندگی ,دانش آموزان دارای

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چارتیست بورس 724 طراحی سایت حرفه ای کسب درآمد با اپلیکیشن Pi Network و ارز دیجیتال پی ( پای ) عسل طبیعی جامبو بگ تهران بلاگی برای سن فایل طراحی فروشگاه آنلاین خرید اینترنتی خرما تاریخچه مختصر من! مجله سلامتی